Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/almamatercomua/data/www/almamater.com.ua/247/xoops_lib/modules/protector/class/protector.php on line 292
 Рейтинг найпрестижніших університетів від Форбс - Ua - Новости образования Для преподавателей. Образование и наука в Украине.


Рейтинг найпрестижніших університетів від Форбс - Ua - Новости образования Для преподавателей. Образование и наука в Украине.

Экспорт новостей
Контакты
Рекламодателю
Версия для КПК

Ua : Рейтинг найпрестижніших університетів від Форбс
Posted by Docent on 10.02.2009 22:19 (4898 reads) News by the same author

Побачив світ черговий рейтинг найдорожчих світових вищих навчальних закладів від видання «Форбс». Більшість позицій у списку залишились за американськими університетами. Зокрема, лідером за вартістю навчання визнано Університет Джорджа Вашингтона (понад 40,4 тис. дол. за рік).


Відмітку в 40 тис. доларів подолали ще три ВНЗ зі Сполучених Штатів: Коледж Сари Лоуренс, Коледж Каньйон та Коледж Васар (друге, третє та четверте місця рейтингу відповідно). Трохи дешевше навчатись в університеті Бакнел, який посів п’яту сходинку – понад 39 тис. дол. щорічно. Далі розмістились навчальні заклади з Європи: Коледж Франкліну (Швейцарія), Американський університет в Парижі, Лондонський імператорський коледж. За рік, проведений в цих «альма матер» необхідно сплатити від 27 до 33 тисяч «зелених». Дев’ятий та десятий рядки дістались відповідно Національному університету Сінгапуру та Мельбурнському університету.

Rating: 0.00 (0 votes) - Rate this News -Bookmark this article at these sites

                   

The comments are owned by the author. We aren't responsible for their content.

Иван Вакарчук рассказал о реформе высшего образования в Украине

Потенційні зміни в першому розділі закону про освіту. Розділ перший

Програма наукової співпраці для молодих учених

Online-конференция с Олегом Афанасьевым
Загрузка...

На Зміїному острові буде СЕЗ?

Президент НАН України відзначає ювілей

Більше половини випускників ВНЗ не звертаються за підйомними

Потенційні зміни в першому розділі закону про освіту. Розділ другий

Интернет реклама УБС